Představujeme držitele značky "Český výrobek - garantováno Potravinářskou komorou ČR"

 

Představujeme společnost Masokombinát Polička a.s., která je držitelem značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR pro výrobek Kamenecká klobása.

 

Můžete představit Vaši společnost?

Masokombinát Polička a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost, která zaujímá významné a stabilní místo na trhu s hovězím masem, uzeninami a vepřovým masem.  Firma působí v krásném přírodním prostředí Českomoravské vrchoviny, kde je mnoho chráněných krajinných oblastí. Z pastvin v tomto malebném kraji pochází i skot pro naši produkci.

Řadíme se mezi největší dodavatele hovězího masa v rámci ČR. Mezi naše zákazníky patří více než 2000 maloobchodních prodejen, řeznictví, restaurací, jídelen i retailových společností z celé České republiky a jiných částí Evropy.

Zajišťujeme kompletní výrobní program od porážky jatečních zvířat až po výrobu uzeniny. Denně nakupujeme jateční zvířata od ověřených českých zemědělců a farem, se kterými se důvěrně známe a dlouhodobě s nimi spolupracujeme. Ctíme přirozený přírodní cyklus, k zvěři i masu se chováme s úctou, surovinou neplýtváme a využijeme každý její díl. Výsekové maso expedujeme v různých úpravách, vždy dle požadavků zákazníků. Realizujeme také specifické požadavky na úpravu masa i uzeniny včetně balení. V širokém portfoliu masných výrobků naleznete tradiční měkké, sekané a trvanlivé fermentované výrobky stejně jako mnohé speciality. Flexibilně reagujeme na měnící se potřeby zákazníků a průběžně inovujeme výrobky i jejich expedičního provedení včetně balení.

Spolupráce se zákazníky a obchodními partnery je jednou ze základních hodnot naší společnosti. Kvalitní zákaznický servis a seriózní jednání je pro nás samozřejmostí. Příjem objednávek zajišťujeme denně, stejně tak i závoz dodávky prostřednictvím vlastního vozového parku, čímž je zajištěn nepřetržitý chladící řetězec až k zákazníkovi.

Splňujeme vysoké požadavky v oblasti hygieny, logistiky i výrobních technologií. Důkazem je řada firemních certifikátů s platností i na mezinárodní úrovni. Veškeré procesy uvnitř společnosti zajišťují dohledatelnost suroviny. Jsme držitelem certifikátu systému managementu jakosti podle norem ISO 9001:2008, certifikátu systému kritických bodů HACCP zaměřený na důsledné sledování zdravotní nezávadnosti produkce a  dále pak certifikátu potravinářského závodu schváleného a registrovaného pro obchodování v rámci Evropské unie. Výsledkem intenzívní kvalitní práce všech pracovních týmů je také certifikát dodavatele firmy McDonald´s. Naše společnost obdržela řadu ocenění pro konkrétní výrobky a to Mls Pardubického kraje, Český výrobek a Klasa.

Našim cílem je nadále pokračovat v oboustranně výhodné spolupráci s každým naším zákazníkem, zajišťovat komplexní servis, realizovat vysoké individuální požadavky s důrazem na kvalitu produkce. Zároveň budeme stále ctít zákony přírody, produkty dodávat na trhy nejen v ČR ve vysoké kvalitě a jejich přirozené formě. Zkrátka to nejlepší z českých pastvin až na Váš stůl.

 

 

Proč jste se rozhodli právě pro značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR?

Certifikát Český výrobek v sobě nese značný potenciál pro oslovení konečných zákazníků. Důležitým obchodním prvkem je zákazníkova důvěra ve výrobek i výrobce.

Základy naší ryze české společnosti tvoří tradice, kvalita, důvěra i úcta k řemeslu a přírodě. Nabízíme konečnému zákazníkovi kvalitní české výrobky, na každém úseku od farmáře až po expedici výrobků od nás z Poličky. Důsledně dbáme na kvalitu a zároveň propojení přirozeného koloběhu v přírodě, s úctou přistupujeme jak k masu, tak i k výrobě masných produktů. Práci provádíme kvalifikovaně a s citem. Naše produkty běžně používáme i v našich rodinách ke všedním i slavnostním příležitostem.  

Certifikát Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR tento náš cíl všemi atributy jednoznačně splňuje a podporuje.

 

 

Co od značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR očekáváte?

Certifikát usnadňuje orientaci konečného zákazníka a zároveň podporuje vybrané české výrobce, tímto je i společnost Masokombinát Polička a.s.

 

 

Kolik a jaké Vaše výrobky značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR získaly?

V současné době jsme držiteli certifikátu pro náš výrobek Kamenecká klobása. Tento výrobek je jedinečný a nemá v sortimentní nabídce na trhu ČR obdobu. Oblibu získal u mnoha zákazníků napříč našim obchodním spektrem. Kamenecká klobása obsahuje tradiční recepturu i typické české koření. Má vysoký podíl masa. Její chuť vynikne především při úpravě suchou cestou – vyuzené nebo ugrilované klobásky nechají vyniknout své vyvážené chuti, vysoké kvalitě a přirozené vůni.

 

Kamenecká klobása

 

Kde může zákazník tyto výrobky koupit?

Tento výrobek lze zakoupit ve všech maloobchodních sítích v rámci ČR.

 

 

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Kamenecká klobása

 

 

 

 

Vizitka společnosti - kontakt

Masokombinát Polička a.s.

Kamenec u Poličky 300, 572 23 Polička

tel.: + 420 461 752 111

fax: + 420 461 725 293

e-mail: info@mkp.cz

web: www.mkp.cz

 

 

Více informací o společnosti Masokombinát Polička a.s. se dovíte na www.mkp.cz.

 

 

Autor: I. Caklová

Vydáno: 16. 7. 2014

 

Galerie: 
Kamenecká klobása
Autor: 
Iva Caklová, Potravinářská komora České republiky